Apie Fohow

Korporacija Fohow – tai vienintelė sveikatinimo produkciją gaminanti Kinijos kompanija, turinti savo mokslinių tyrimų institutą, kuris tyrinėja ir kuria naujas receptūras, gamina preparatus, atlieka jų saugumo tyrimus, nustato efektyvumą ir t.t. Šiam mokslo tyrimo institutui vadovauja šiuolaikinės Kinijos medicinos pradininkas, akademikas Tan Jučži, praeityje buvęs ilgametis Kinijos vadovo Mao Dzeduno asmeninis gydytojas. Akademikas Tan Jučži visuomet konsultuodavo ir tebekonsultuoja žymiausius valstybės veikėjus Kinijoje ir už jos ribų.

Pagrindinė korporacijos Fohow misija – sveikatos palaikymo kultūros plėtojimas visame pasaulyje, visos žmonijos laimingos ir sveikos gyvensenos koncepcijos sukūrimas.

Visų korporacijos Fohow įmonių gamyba yra pažymėta aukš­čiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, ISO9001, HACCP. Visa Fohow produkcija sertifikuota Lietuvoje.

Produkcija su kordicepsu ir kiti Fohow preparatai plačiai naudojami, kaip profilaktikos bei gydimo priemonės. Jie veikia visai kitaip, nei visi kiti pasaulyje žinomi natūralūs preparatai. Fohow preparatų ypatybės – greitas, švelnus žmogaus biologinės ir imuninės sistemų reguliavimas ir atstatymas bei vienodas In ir Jang energijų reguliavimas.

Naujausių technologijų dėka Fohow preparatų veiksmingumas dešimteriopai pranoksta žaliavos poveikį. Gaminant produktus naudojami pažangiausi šiuolaikiniai metodai. Fohow preparatuose maksimaliai išsaugomi veiklieji ir pašalinami neveiksmingi komponentai bei priemaišos. Tai padidina produktų įsisavinimą ir veiksmingumą.

Šiuo metu daugelyje pasaulio šalių vyksta korporacijos Fohow preparatų registracija. Per labai trumpą laiką Fohow produkcija sertifikuota Lietuvoje, JAV, Latvijoje, Estijoje, Izraelyje, Lenkijoje, Čekijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Mongolijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Malaizijoje, Nigerijoje, Ganoje, Malyje, Benine ir daugelyje kitų valstybių. Tai rodo, kad korporacija Fohow sėkmingai dirba pasau­linėje rinkoje. Gamindama unikalią sveikatinimo produkciją, korporacija Fohow užtikrintai žengia į priekį įvairiose pasaulio šalyse.